Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dane tele-adresowe



ODDZIAŁ HANDLOWY

Pezal Sp. z o.o.
80-717 Gdańsk
ul. Miałki Szlak 52

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00

DYREKTOR ODDZIAŁU HANDLOWEGO

Grzegorz Zaleski
tel. +48 58 300 03 67
lub +48 58 320 99 23
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: g.zaleski@pezal.com
 

DYREKTOR HANDLOWY

Radosław Kowalski
tel. +48 58 300 03 67 wew.020
lub +48 58 320 99 23 wew.020
tel. kom. +48 516 126 701
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: r.kowalski@pezal.com

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ POLSKA

Włodzimierz Wołoszyn
tel. +48 58 300 03 67 wew. 021
lub +48 58 320 99 23 wew. 021
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: w.woloszyn@pezal.com

Karol Bulczak
tel. +48 58 300 03 67 wew. 026
lub +48 58 320 99 23 wew. 026
fax: +48 58 305 87 02

Adam Dunst
tel. +48 58 300 03 67 wew. 024
lub +48 58 320 99 23 wew. 024
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: a.dunst@pezal.com

Bartosz Breza
tel. +48 58 300 03 67 wew. 022
lub +48 58 320 99 23 wew. 022
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: b.breza@pezal.com

CZĘŚCI ZAMIENNE

Tomasz Kałdowski
tel. +48 58 300 03 67
lub +48 58 320 99 23 wew. 025
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: t.kaldowski@pezal.com

SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ EXPORT

Joanna Mampe
tel. +48 58 300 03 67 wew. 023
lub +48 58 320 99 23 wew. 023
fax: +48 58 305 87 02
e-mail: a.mampe@pezal.com

DZIAŁ MARKETINGU

DYREKTOR

Krystyna Zaleska
tel. +48 58 300 03 67 wew. 040
e-mail: marketing@pezal.com

ODDZIAŁ SERWISOWY

Pezal Sp. z o.o.
80-717 Gdańsk
ul. Miałki Szlak 50

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00

DYREKTOR ODDZIAŁU SERWISOWEGO

Piotr Zaleski

tel. +48 58 303 80 80
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: p.zaleski@pezal.com

BOSCH DIESEL CENTRUM - AUTORYZOWANY SERWIS

KIEROWNIK SERWISU

Patryk Dudko
tel. +48 58 303 80 80 wew. 34
kom. 502 081 756
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: p.dudko@pezal.com

DORADCA SERWISOWY

Maciej Benert
+48 58 303 80 80 w. 33
kom: +48 530 880 880
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: m.benert@pezal.com

CZĘŚCI ZAMIENNE

tel. +48 58 303 80 80 wew. 42
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: czesci@pezal.com

DORADCA SERWISOWY- PODZESPOŁY APARATURA WTRYSKOWA

Kamil Bodek
+48 58 303 80 80 w. 32, 42
kom: +48 530 566 566
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: k.bodek@pezal.com

SERWIS URZĄDZEŃ GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

KIEROWNIK SERWISU

Mateusz Potrykus

tel. +48 58 303 80 80 wew. 40 lub 43
kom. +48 504 180 222
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: m.potrykus@pezal.com

DORADCA SERWISOWY

Michał Moskal
tel. +48 58 303 80 80 wew. 40 lub 43
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: m.moskal@pezal.com

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Sylwia Gil
tel. +48 58 305 01 05 wew. 41
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: s.gil@pezal.com

KSIĘGOWA

Edyta Stadler
lub +48 58 303 80 80 wew. 31
fax: +48 58 305 01 64
e-mail: e.stadler@pezal.com

CENTRALA – ZARZĄD

SIEDZIBA
80-717 Gdańsk, ul. Miałki Szlak 50
tel. +48 58 303 80 80

 

PREZES ZARZĄDU

Piotr Zaleski

tel. +48 58 303 80 80
e-mail: pezal@pezal.com
e-mail: p.zaleski@pezal.com



Pokaż PEZAL na większej mapie
Pezal Moto Line - wyprzeda
Pezal - generatory, motopompy, sprzęgła odśrodkowe