Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dane tele-adresowe



Pezal Product Line Sp. z o.o.

ul. Miaki Szlak 52, 80-717 Gdask, Poland


tel.

fax.
+48 58 300 03 67
+48 58 320 99 23
+48 58 305 87 02
 
 

Godziny pracy:
od poniedziaku do pitku w godzinach 7.30-17.30

 
DZIA HANDLOWY
CZʦCI ZAMIENNE
SERWIS URZDZE
WYPOYCZALNIA SPRZTU
 
 

MENADER HANDLOWY

MENADER ZARZDZAJCY

 

Radosaw Kowalski


tel.kom.: +48 516 126 701
tel. +48 58 300 03 67 wew. 20
lub +48 58 320 99 23 wew. 20
e-mail: r.kowalski@pezal.com

Grzegorz Zaleski


tel. +48 58 300 03 67
lub +48 58 320 99 23
e-mail: g.zaleski@pezal.com
 
 
 

REGIONALNI KIEROWNICY SPRZEDAY


Jacek Cisowski


tel.kom.: +48 796 967 906
e-mail: j.cisowski@pezal.com

Wodzimierz Wooszyn


tel.kom.: +48 512 386 700
tel. +48 58 300 03 67 wew. 21
lub +48 58 320 99 23 wew. 21
e-mail: w.woloszyn@pezal.com
 
ódzkie (Piotrków Trybunalski)
witokrzyskie
Lubelskie (Lublin)
Podkarpackie
Maopolskie
lskie
Dolnolskie
Lubuskie (Zielona Góra)
Wielkopolskie (Leszno, Kalisz)
Zachodnio-pomorskie
Pomorskie
Wielkopolskie
Lubuskie (Gorzów Wlkp)
Kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toru)
Warmisko-Mazurskie
Podlaskie
Mazowieckie (Ostroka po Ciechanów)


 
 

TECHAT

Autoryzowana Filia Pezal

tel./fax: +48 83 357 21 85
tel. + 48 505 591 958
e-mail: mailbiuro@kamakipor.pl

TOPTECH

Autoryzowana Filia Pezal

tel./fax: +48 22 728 72 92
tel. + 48 22 219 99 05
e-mail: info@toptech.pl
 
 
Mazowieckie (odkowy-Wschód)
Lubelskie (Pónoc)
Podlaskie (Poudnie)
Mazowieckie
ódzkie (Pónocy-Wschód)
 
 
 
 

BIURO HANDLOWE


Pawe Kloskowski


tel.kom.: +48 505 466 051
tel. +48 58 300 04 14
lub +48 58 320 99 23 wew. 26
e-mail: p.kloskowski@pezal.com

Adam Dunst

Specjalista ds. Klientów Kluczowych

tel.kom.: +48 509 971 078
tel. +48 58 300 03 68
lub +48 58 320 99 23 wew. 24
e-mail: a.dunst@pezal.com
 
 

Dorian Wawrzyk

Handel Export

tel.kom.: +48 512 386 701
tel. +48 58 300 03 67 wew. 23
lub +48 58 320 99 23 wew. 23
e-mail: d.wawrzyk@pezal.com

Aneta Bielawska

specjalista ds. eksportu

tel.kom.: +48 512 386 701
tel. +48 58 300 03 67 wew. 27
lub +48 58 320 99 23 wew. 27
e-mail: a.bielawska@pezal.com
 
 

Sprzeda internetowa

tel.kom.: +48 505 466 081
tel. +48 58 300 03 67 wew. 28
lub +48 58 320 99 23 wew. 22
e-mail: doradca@pezal.com
Pezal Moto Line - wyprzeda
Pezal - generatory, motopompy, sprzęgła odśrodkowe